Ogłoszenia Niedziela Zesłania Ducha Świętego

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

5 czerwca 2022r.

1. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 7.30. Intencją tego miesiąca będzie modlitwa w intencji rodzin naszej Parafii, aby w mocy Ducha Świętego przeżywały bezinteresowność miłości oraz świętość w codziennym życiu.

2. W dniu dzisiejszym odpust w parafii p.w. Ducha Świętego o godz. 12.00. Prosimy o udział delegacji ze sztandarem. 

3. Jutro II dzień Zielony Świąt czyli święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.30, 9.00 oraz o 17.00 i 18.30.

4. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie w łączności z wieczorną Mszą św.

5. W środę różaniec za zmarłych z wymienianek rocznych i Msza św. w intencji tych zmarłych. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej w łączności z wieczorną Mszą św.

6. W sobotę 11 czerwca wraz z Matkami i Ojcami Żywego Różańca udajemy się do Kotłowa na dzień skupienia członków Żywego Różańca. Wyjazd o godz. 9.30, powrót ok. godz. 15.00. W programie modlitwa różańcowa, wspólny śpiew, konferencja. O godz. 12.00 Msza św. Po Mszy św. wspólny posiłek i zwiedzanie sanktuarium. Koszt 10 zł. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Są jeszcze miejsca wolne.

7. Za tydzień w niedzielę 12 czerwca po Mszy św. godz. 7.30 spotkanie wszystkich Matek i Ojców Żywego Różańca na plebanii. Proszę wszystkie Panie Zelatorki oraz Pana Zelatora o przekazanie tej informacji wszystkim członkom swojej Róży.

8.  Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na uczelnie katolickie. O pomoc w zbiórce prosimy nasze drogie Matki Żywego Różańca. 

9. Nasza Parafia organizuje rowerową pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach od 11-13 sierpnia. Będzie to nasza 4 parafialna pielgrzymka rowerowa oraz I ostrowska wszystkich parafii II dekanatów. Spotkanie organizacyjne 14 czerwca we wtorek w kościele o godz. 19.00. Bliższe szczegóły na plakacie w gablocie.

10.  Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Nowy numer Niedzieli oraz Opiekuna.