Ogłoszenia XIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne

1. W środę 29 czerwca Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 7.30, 9.00, 17.00 i 18.30. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 18.30

2. W I piątek miesiąca od godzin porannych odwiedzimy chorych w domach. Spowiedź św. z komunią św. dla dzieci komunijnych o godz. 17.00, a dla młodzieży i dorosłych od godz. 18.00.

3. I sobota miesiąca – Msza św. wynagradzająca Sercu Maryi i różaniec o godz. 9.00.

4. Za tydzień w niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 7.30.

5. Od piątku 1 lipca wakacyjny porządek Mszy św. W dni powszednie Msza św. tylko wieczorna o godz. 18.30. W niedzielę bez zmian.

6. W czasie wakacji biuro parafialne czynne codziennie w dni powszednie przez pół godziny po wieczornej Mszy św. W innych godzinach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

8. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego do wtorku 28 czerwca do godz. 20.00. Bliższe informacje w gablocie przed kościołem.

9. W Kaliszu od września rozpoczyna się 2 letnie studium katechetyczne dla nauczycieli. Bliższe informacje na plakacie w gablocie przed kościołem.

10. Za tydzień w niedzielę będziemy gościć w naszej Parafii misjonarza ks. Benedykta Pączka, który wygłosi słowo Boże, a po każdej Mszy św. przed kościołem będzie można wesprzeć dzieła, które ojciec misjonarz realizuje w środkowej Afryce.

11. Wszystkim  naszym  drogim  Parafinom  oraz  miłym  Gościom  za  życzliwość, okazywaną pomoc, ofiary składane na tacę i konto parafialne serdeczne Bóg zapłać.