Ogłoszenia XVI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne

XVI Niedziela zwykła

16 lipca 2022r.

1.     Za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby naszej parafii składam serdeczne podziękowanie Bóg zapłać. 

2.     W ubiegłym tygodniu zakupiliśmy dla parafii nowy traktorek do koszenia trawy. 

3.     Przypominamy o wakacyjnym porządku Mszy świętych.  W dni powszednie Msza św. tylko wieczorem o godz. 18.30. W niedzielę bez zmian. 

4.     W przyszłą sobotę oraz niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących po każdej Mszy św. święcenie pojazdów mechanicznych. Wszystkie zebrane ofiary przeznaczymy na zorganizowanie wakacyjnego wyjazdu dla naszych ministrantów oraz scholi dziecięcej. 

5.     Prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i czytania.

6.     Wszystkim naszym drogim parafianom oraz czcigodnym gościom życzymy udanego niedzielnego wypoczynku i dobrego tygodnia. 

7.     We wrześniu organizujemy 6 dniową pielgrzymkę w dniach od 19-24 września. Będziemy pielgrzymować na Jasną Górę, do Świętego Krzyża w górach Świętokrzyskich najstarszego polskiego sanktuarium, w którym są przechowywane relikwie drzewa, na którym ukrzyżowano Pana Jezusa, odwiedzimy Radecznicę na Podkarpaciu- jedyne miejsce na świecie, gdzie objawiał się św. Antoni Padewski. Będziemy także w Strachocinie, miejscu objawień św. Andrzeja Boboli. Spotkamy się z ks. proboszczem, któremu objawia się św. Andrzej Bobola. Nawiedzimy sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie- Łagiewnikach oraz  Kalwarię Pacławską, Solinę i Bieszczady. Program pielgrzymki jest wyłożony na balaskach w kaplicy MB Nieustającej Pomocy oraz w zakrystii. Całkowity koszt pielgrzymki łącznie z przejazdem, noclegami, wyżywieniem, biletami wstępów to 1100 zł. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym. Przy zapisie proszę o wpłatę 300zł.