Ogłoszenia XX Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XX niedziela zwykła

14 sierpnia 2022r.

1.    Jutro 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. z poświęceniem kwiatów i ziół według porządku niedzielnego o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00.

2.    Jak co roku w trzecią sobotę miesiąca września udajemy się z pieszą jednodniową pielgrzymką do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. W tym roku przypada to 17 września. Serdecznie zapraszamy do udziału. Informacje oraz karty uczestnika wyłożone są na balaskach w kaplicy bocznej i w kruchcie kościoła.

3.    Za tydzień III niedziela miesiąca. Złożone ofiary przeznaczymy na inwestycje parafialne. Za ofiarną życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać!

4.    Polecamy prasę katolicką. Nowy numer Niedzieli i Opiekuna.  

5.    W niedzielę 28 sierpnia z parafii św. Pawła wyjazd do Legnicy do kościoła, gdzie znajduje się cud Eucharystyczny. Szczegóły na plakacie w gablocie.

6.    Wszystkich drogich Parafian oraz miłych Gości polecamy opiece naszej Patronki i życzymy mocy Bożej w nadchodzącym tygodniu.

W miniony piątek 12 sierpnia zmarł ks. kan. Zdzisław Gościniak proboszcz parafii MB Częstochowskiej w Ostrowie Wlkp. w latach 2002 -2017. We wtorek 16 sierpnia o godz. 18.30 będzie wprowadzenie do kościoła parafialnego w Zębcowie i różaniec, a o godz. 19.00 Msza św. żałobna. Następnego dnia w środę 17 sierpnia o godz. 12.00 w kościele św. Barbary w Odolanowie będzie msza św. pogrzebowa. Po Mszy św. pogrzeb na miejscowym cmentarzu parafialnym. 

Różaniec w intencji zmarłego ks. kan. Zdzisława w niedzielę i poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00, a we wtorek o godz. 18.30. Zamówione intencje Mszy św. z wtorku z godz. 18.30 zostaną odprawione o godz. 17.00. 

Dziś i jutro po każdej Mszy św. w zakrystii można zamawiać Msze św. w intencji zmarłego ks. kan. Zdzisława Gościniaka.

W środę o godz. 11.00 na parkingu przy kościele będzie podstawiony autokar do Odolanowa na pogrzeb ks. Zdzisława. Po każdej Mszy św. można się zapisać w zakrystii. Powrót zaraz po zakończonej ceremonii pogrzebowej.