Ogłoszenia XXII Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA28 sierpnia 2022r.

1.    W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy w łączności z wieczorną Mszą św.

2.    Od 1 września Msze św. w dni powszednie o godz.7.00 i 18.30. Biuro parafialne czynne przez pół godziny po zakończonej Mszy świętej porannej i wieczornej.

3.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:

·       w pierwszy czwartek adoracja Najśw. Sakramentu i modlitwa w intencji obrony życia poczętego od godz. 18.00.

·       w pierwszy piątek chorych w domach odwiedzimy od godzin porannych. Spowiedź święta z komunią św. dla dzieci o godz. 17.00. O godz. 18.00 dla młodzieży i starszych.

·       w pierwszą sobotę miesiąca Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 9.00. Po Mszy św. różaniec. 

4.    W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

5.    Za tydzień w  niedzielę o godz. 10.30 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. 

6.    Polecamy prasę katolicką jest nowy numer Niedzieli i Opiekuna.  

7.    Zachęcamy do udziału w jednodniowej pieszej pielgrzymce do Kalisza w sobotę 17 września. Wyjście o godz. 6.30. Powrót do Ostrowa wieczorem autokarem po zakończonej Mszy św. w sanktuarium św. Józefa ok. godz. 19.30. Karty uczestnika znajdują się na balaskach w kaplicy bocznej i w wejściu głównym kościoła. Będzie również możliwość duchowej pielgrzymki dla wszystkich, którzy nie mogą pójść, a chcieliby uczestniczyć we Mszy św. w Kaliszu o godz. 18.00. Wyjazd z parkingu przy kościele w sobotę 19 września o godz. 16.30. Koszt 10 zł. Zapisy w zakrystii   lub biurze parafialnym.

8.     Składam serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia odpustu parafialnego. Bóg zapłać.